Działki budowlne w Pniewach k. Żnina!

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
85 000 PLN, Pow. 1 200 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Pniewy
Numer oferty:
168083
Cena za m2:
70.83 PLN
Działki w Pniewach pod zabudowę jednorodzinną.


Działki o powierzchni 1200mkw, o wymiarach 30mx40m.

Nieruchomość jest w trakcie podziału i zostaną wydane warunki zabudowy, działki gotowe będą na jesień.

Na sprzedaż cztery działki położone przy drodze asfaltowej, jednocześnie blisko lasu i ok. 1km od jeziora Pniewskiego- znanego nie tylko w okolicy.
Piękna okolica, lasy, jeziora (Pniewskie, Foluskie, Ostrówieckie).

Zachęcam do umówienia na prezentację, gdyż w tej okolicy panuje deficyt działek na sprzedaż, tym bardziej pod zabudowę. 
Zapraszam Ania 696-909-514
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail