Psary

Działka na sprzedaż
490 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 3 800 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Psary
  • Numer oferty : 696957
  • Cena za m2 : 128.95 PLN

Sprzedam interesującą działkę o powierzchni 3800m2. Działka położona pod Wrocławiem w Psarach (powiat trzebnicki).
Wymiary: 16m x 250m. Położenie działki na wsi daje bardzo duże możliwości, dojazd do obiektu jest utwardzony.

Krzysztof tel: 570-830-505

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.