Usługowo mieszkalna działka w Starej Rumi

Działka (Budowlana) na sprzedaż
300 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 494 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Rumia , Kalinowa
  • Numer oferty : 565814
  • Cena za m2 : 566.80 PLN

Do kupienia działka o powierzchni 494 m2 w Starej Rumi w blisko ronda Dębogórskiej i Gdańskiej.

Działka z wydanymi planami zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie mieszkaniowa jednorodzinna, usługi, mieszkaniowo-usługowa.

W drodze obok znajdują się wszystkie media. Działka jest ogrodzona.

Serdecznie zapraszam na prezentacje.

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
Jolanta Sędłak - Nieruchomości Apartament
tel. 575 88 40 40
Numer oferty w biurze: 565814

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.