Działka ROD 300m2 [Rumia] NOWA CENA!

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
40 000 PLN , Pow. 300 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
300 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Rumia
Numer oferty:
674640
Cena za m2:
133 PLN
kontakt: MONIKA LIPSKA tel. 575 884 040

Kupujący nie płaci prowizji!

Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 300m2 na ROD Rumia Janowo. 

Na działce znajduje się murowany domek o pow. około 25m2 z poddaszem gotowym do zagospodarowania. Budynek składa się z głównego pomieszczenia, kuchni oraz toalety. Za budynkiem mamy dostęp do pomieszczenia gospodarczego, w którym znajdują się najpotrzebniejsze narzędzia ogrodowe. 

W ogrodzie zostały posadzone różne drzewa owocowe w tym jabłonie, śliwy oraz grusze. Znajduje się tam również wiele krzewów oraz uprawy warzywne. W szklarni mamy do dyspozycji ogórki oraz pomidory. 

Informacje dodatkowe:

- woda - całorocznie
- prąd - całorocznie
- ogrzewanie - istnieje możliwość podłączenia piecyka do przewodu kominowego
- dach - dachówka
- ogrodzenie - siatka

MONIKA LIPSKA
Nieruchomości Apartament
tel. 575 884 040
monikal@nieruchomosci-apartament.pl
Przed prezentacją nieruchomości zapytaj doradcy o możliwość uzyskania w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Każdego dnia nasi pośrednicy spotykają się z właścicielami nieruchomości na sprzedaż. Dla naszych klientów znajdują oferty idealnie spełniające ich kryteria oraz wspierają cały proces zakupu nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z wynagrodzeniem za naszą pracę.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail