DZIAŁKA ROLNA 7200M2 !! SAMOKLĘSKI DUŻE !!

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
195 000 PLN, Pow. 7 200 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
7 200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Samoklęski Duże
Numer oferty:
471676
Cena za m2:
27.08 PLN
KONTAKT 696-909-402

W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 7200m2 w miejscowości Samoklęski Duże. Działka znajduje się przy drodze publicznej, wszelkie media znajdziemy w drodze przy działce. 

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentacje !!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail