Gotowa działka 35 km od Gdańska!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
112 750 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 600 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Skarszewy
  • Numer oferty : 408147
  • Cena za m2 : 70.47 PLN

TYLKO U NAS!

Chcesz się wyprowadzić z miasta? Szukasz przygotowanej działki pod zabudowę? Nie jesteś zwolennikiem tłumów?

NOWA, NISKA CENA!

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bożepole Królewskie. Pięknie usytuowana, zadbana i bardzo atrakcyjna. Całość ogrodzona z bramą wjazdową. Na działce garaż o wymiarach 7x5 m z poddaszem użytkowym przystosowanym do noclegu. Fundamenty pod budowę domu oraz mały składzik. Wokół bardzo dużo zieleni, drzewek oraz szeroko pojętej natury. W niedalekiej odległości strumyk, a do przepięknego jeziora Krawusińskiego zaledwie 1500 m.

Umów się na prezentację póki jeszcze masz szansę!

Numer oferty w biurze: 408147

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.