TYLKO U NAS!!! OKAZJA

Działka (Rolna) na sprzedaż
137 800 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 10 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Sobącz
  • Numer oferty : 234868
  • Cena za m2 : 13.78 PLN

NOWA, NIŻSZA CENA!

Cenisz sobie ciszę i spokój? Szukasz swojego miejsca za niewielkie pieniądze?

Mam w sprzedaży działkę rolną we wsi Sobącz.

Przepiękny teren rekreacyjny! ALE NAJWAŻNIEJSZA JEST MOŻLIWOŚĆ
przekształcenia terenu na budowlany i podział na działki. Wstępne koncepcje podziału zostały już przeprowadzone. Uwzględniają one również powstanie placu zabaw.

ZAPRASZAM DO PREZENTACJI, póki jeszcze jest!

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Dawid Kleinschmidt - Nieruchomości Apartament
tel. 733-855-050
Numer oferty w biurze: 234868

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.