Działka budowlana 1000 m2

Działka (Budowlana) na sprzedaż
55 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Stronno
  • Numer oferty : 792421
  • Cena za m2 : 55 PLN

TYLKO W NASZYM BIURZE!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych w urokliwej  wsi w odległości około 10 km do Koronowa oraz 6 km do Dobrcza i urzędu Gminy. 

Nieruchomość w trakcie podziału. W ofercie 10 działek z możliwością wyboru i rezerwacji!

Wszystkie w zasięgu sieci światłowodu. Uwzględnione w planowanej sieci gazowej.

Zapraszam na prezentację!

536 366 898


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.