Działka niedaleko jeziora z warunkami zabudowy!

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
320 000 PLN , Pow. 4 048 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
4 048 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Sypniewo
Numer oferty:
429305
Cena za m2:
79 PLN
Kontakt do agenta nieruchomości:
Anna Szelągiewicz-Białecka
tel. 696-909-514

W ofercie na sprzedaż, pięknie położona działka o powierzchni 4048 mkw., w Sypniewie, w powiecie chodzieskim, w malowniczym zakątku wielkopolski.


Rejon ten znany jest ze swych walorów krajobrazowych, czystego powietrza i zrównoważonego rozwoju turystyki i wypoczynku, którego centrum stanowi jezioro Margonińskie i obszar jego oddziaływania. W pobliżu hotel i stadnina koni.

Działka stanowi gotową ofertę pod zagospodarowanie, posiada warunki zabudowy i zagospodarowania terenu dla budownictwa jednorodzinnego i gospodarczo - garażowego na terenie rekreacyjno - wypoczynkowym.
Jest również możliwość postawienia kilku domków rekreacyjnych i ich podnajem.

Dojazd do działki - drogą gruntową.

Jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, kontakt z naturą połączony z przyjemnym wypoczynkiem i rekreacją.Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail