Atrakcyjna! Działka budowlana - LAS, JEZIORO

Działka (Budowlana) na sprzedaż
79 000 PLN , Pow. 1 096 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 096 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Szamocin
Numer oferty:
512296
Cena za m2:
72 PLN
Kontakt do agenta nieruchomości:  
Wiesława Odor   
Tel: 508-332-248


Przedstawiam atrakcyjną działkę budowlaną na sprzedaż w Szamocinie:  niezabudowaną, o powierzchni 1096 m2, przeznaczoną w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.  

Działka znajduje się w urokliwej i bardzo spokojnej części miasteczka. Front działki otwiera się na umiejscowione w lekkim obniżeniu terenu, malownicze jeziorko otoczone zielenią. Po przeciwnej stronie, działkę dzieli niewielka odległość do pobliskiego lasu, który stanowi zachętę do spacerów i bezpośredniego kontaktu z naturą. Najbliższa okolica cechuje się urozmaiconą fauną i florą.  Jest to dobre miejsce do zamieszkania, albo inwestycja na przyszłość.

Działka zlokalizowana jest w granicach obszaru miejskiego, bezpośrednio przy drodze gminnej. W niedużej odległości znajduje się sklep, dobra komunikacja do centrum miasta.  

!!! Zapraszam na prezentację !!!  

Miasto Szamocin leży w województwie wielkopolskim, w powiecie chodzieskim, na północnym skraju Pojezierza Chodzieskiego, nad jeziorami: Siekiera i Białym. Miasto z bogatą historią i dobrymi prognozami na przyszłość, w którym dobrze się mieszka i korzysta z uroków natury, które zapewniają okoliczne jeziora.  

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail