DZIAŁKA INWESTYCYJNA - 3,68ha

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
2 550 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 36 800 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Tczew , Za Dworcem
  • Numer oferty : 761130
  • Cena za m2 : 69.29 PLN

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Tczewie położona przy ulicy Za Dworcem.
Działka uzbrojona 3,68 ha z możliwością podziału na mniejsze nieruchomości.

Działka wg. Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Tczewa - oznaczona symbolem UP6 - "Stocznia Rzeczna" , należąca do strefy produkcyjnej.

Przeznaczenie terenu obejmuje:
zakłady przemysłowe, składy, bazy budowlane, bazy sprzętu technicznego, obiekty obsługi produkcji przemysłowej i obsługi pracowników, bazy transportowe, większe stacje paliw, obiekty instytutów badawczych. 

Możliwość odnowienia bocznicy kolejowej jak również rozładunku i załadunku z nabrzeża Wisły.
OFERTA DLA INWESTORA M.IN. POD  HALE MAGAZYNOWE LUB CENTRA LOGISTYCZNE.

DO PODANEJ CENY NALEŻY DOLICZYĆ PODATEK VAT.

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Barbara Gliniecka - Nieruchomości Apartament
tel. 533 850 700
Numer oferty w biurze: 761130Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.