Sprzedam działkę blisko centrum Tlenia

Działka (Budowlana) na sprzedaż
72 735 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 119 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Tleń , Czerska
  • Numer oferty : 158227
  • Cena za m2 : 65 PLN

KONTAKT:
Mateusz Geszczyński
Tel. 798 857 370

Mam do zaoferowania ATRAKCYJNĄ działkę w sercu Borów Tucholskich w wypoczynkowej miejscowości TLEŃ w pobliżu centrum (około 400m)!!!!

IDEALNA DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMKÓW LETNISKOWYCH!!!!!!

- powierzchnia: 1119m2,
- nieruchomość idealna pod budowę domków letniskowych - gotowa infrastruktura, około 50 metrów do Hotelu Evita, w którym znajduje się ogólnodostępny basen oraz spa,
- atrakcyjna lokalizacja, malownicze tereny, bliskość PRZYRODY i zielonych terenów!
- w bezpośrednim sąsiedztwie domy jednorodzinne i letniskowe,
- BRAK miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz warunków zabudowy, dzięki czemu istnieje możliwość postawienia domków do 35m2 na zgłoszenie!!
- prąd, woda oraz kanalizacja w drodze!!!!!
- cena: 65 zł/ m2Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

KONTAKT w sprawie sprzedaży:
Mateusz Geszczyński
Doradca Rynku Nieruchomości
Tel. 798 857 370

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.