Działaka z potencjałem, siedlisko

Działka (Rolna) na sprzedaż
520 000 PLN , Pow. 11 200 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
11 200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Tomaszewo
Numer oferty:
983575
Cena za m2:
46 PLN
Kontakt Paula Łobos 662 035 771

Działka otoczona jest łąkami, lasami, jeziorami
Jest to doskonała oferta dla osób, które szukają odskoczni od miejskiego zgiełku i pięknych widoków oraz bliskości natury jak i dla których ważny jest cel inwestycyjny agroturystyka, rekreacje czy rolnictwo...

Działka o pow. 0,6 ha na której znajdują się trzy gotowe do użytku sąsiadujące ze sobą budynki. W skład tego gospodarstwa wchodzi: parterowy dom z czerwonej cegły po remoncie o pow. 90 m2 z dachem z blachy, okna drzwi nowe. W środku kuchnia, 3 pokoje oraz łazienka. Ogrzewanie centralne. Doprowadzona woda
Na posesji znajdują się przestronne, wytynkowane garaże oraz chlew z możliwością rozpoczęcia hodowli zwierzęcej. 
Całość otoczona 0,7 ha działką rolną.
Do większego miasta 15 km, Do trójmiasta około 60 km
Serdecznie polecam 

Kontakt Paula Łobos
Nieruchomości Apartament
ntr  tel: 662 035 771
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail