DZIAŁKA ROD 316M2 DO WŁASNEJ ARANŻACJI ! TORUŃ !

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
37 999 PLN, Pow. 316 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
316 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Toruń , Rudacka
Numer oferty:
956026
Cena za m2:
120.25 PLN
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA NA RODZINNYCH OGRODACH DZIAŁKOWYCH ŚW. KRZYSZTOFA !!!

Działka o powierzchni 316m2 z domkiem murowanym około 35m2 do własnej aranżacji. Dół budynku składa się z trzech pomieszczeń, góra do zagospodarowania na kolejne pokoje. W budynku komin z piecykiem .Pod budynkiem jest piwnica służąca jako pomieszczenie gospodarcze. 


Działka znajduje się blisko komunikacji miejskiej. 

Pięknie zagospodarowany ogród w różnorodną zieleń taką jak krzewy, kwiaty, drzewa owocowe.

Teren zamknięty na którym znajduje się działka zapewni dodatkowe bezpieczeństwo dla dzieci, a dla przyszłego właściciela spokojne miejsce na odpoczynek i relaks.

Media: woda (studnia), prąd

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Aleksandra Hubińska
Biuro Nieruchomości Apartament


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail