Działka ROD w Toruniu 763m2

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
125 000 PLN, Pow. 763 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
763 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Toruń
Numer oferty:
706277
Cena za m2:
164 PLN
KONTAKT  696-909-402

Na sprzedaż działka ROD Żuraw w Toruniu, działka o całkowitej powierzchni 763m. Na terenie działki są fundamenty rozpoczętej budowy domu o powierzchni użytkowej 150m2. Możliwość zrobienia wjazdu na działkę drogą niezależną po za ogrodem działkowym.

Prąd, dostęp do wody miejskiej oraz woda własna na działce!


W pobliżu ogrodu działkowego komunikacja miejska oraz sklep.


Zapraszam na prezentacje

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail