Działka ROD w Toruniu w pobliżu jeziora

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
220 000 PLN, Pow. 300 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
300 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Toruń
Numer oferty:
624547
Cena za m2:
733 PLN
KONTAKT 696-909-402

Na sprzedaż działa ROD w Toruniu o powierzchni 300m2 z domkiem murowanym 120mdo odświeżenia, Domek składa się z:

-salonu 
-łazienki
-kuchni
-dwóch sypialni na górze
-tarasu

Na działce znajduje się własne ujęcie wody (istnieje możliwość podłączenia do wody miejskiej), szambo oraz prąd. Brama wjazdowa na działkę oraz miejsce na dwa samochody. Teren ogródków działkowych jest monitorowany oraz bramy wjazdowe są elektryczne na pilota. W pobliżu sklep spożywczy i komunikacja miejska. Dużym atutem działki jest lasek oraz Jezioro Nagus które znajduje się w pobliżu działki. Idealne miejsce, aby odpocząć od zgiełku miasta.

polecam i zapraszam na prezentacje
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail