Sprzedam działkę 300m od jeziora

Działka (Budowlana) na sprzedaż
103 305 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 2 260 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Trzebciny
  • Numer oferty : 785342
  • Cena za m2 : 45.71 PLN

Kontakt:
Mateusz Geszczyński
tel: 798857370

Sprzedam działkę budowlą położoną 300m od Jeziora Trzebcińskiego.Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie około 5km od turystycznej miejscowości Tleń. W pobliżu lasy i domy jednorodzinne. Idealne miejsce na wypoczynek!! Powierzchnia działki 2260 m2. Wydane warunku zabudowy (10% powierzchni działki, dach wielospadowy).

Możliwość sprzedaży większej, sąsiadującej działki o powierzchni 4600 m2 za kwotę 162000 zł.

Kontakt:
Mateusz Geszczyński
tel: 798857370Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.