Atrakcyjna/Budowlana/Trzebnica

Działka (Budowlana) na sprzedaż
365 000 PLN, Pow. 1 248 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 248 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Trzebnica , Fiołkowa
Numer oferty:
196729
Cena za m2:
292.47 PLN
Trzebnica jest niezwykle uroczym, bardzo zadbanym miasteczkiem położonym na Wzgórzach Trzebnickich. Wyjątkowym atutem Trzebnicy jest doskonały mikroklimat. W południowej części miasta jest zlokalizowana dzielnica uzdrowiskowa, którą otacza słynny Las Bukowy.

Polecam na sprzedaż malowniczo położoną działkę budowlaną w Trzebnicy o powierzchni 1284 mkw.
Działka zlokalizowana jest przy ul. Fiołkowej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych
.
Działka w kształcie prostokąta, teren lekko nachylony. Dojazd do działki drogą asfaltową i kilkadziesiąt metrów drogą utwardzaną.

Media obok działki: woda, gaz, prąd, telefon; na 2021 rok jest przewidziana realizacja kanalizacji miejskiej oraz nawierzchni drogi.2.
W zakresie przeznaczenia terenu obowiązuje:
1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna;
2) przeznaczenie uzupełniające:
a) usługi nieuciążliwe, zajmujące nie więcej niż 10% powierzchni działki w przypadku lokalizacji w odrębnym budynku usługowym,
b) urządzenia towarzyszące.

3. W zakresie kształtowania zabudowy obowiązuje:
1) budynki w zabudowie wolno stojącej lub bliźniaczej;
2) wysokość zabudowy nie większa niż 12 m;

Znakomita lokalizacja. Blisko centrum. Szybki dojazd do obwodnicy oraz do S5. Dojazd do Wrocławia zajmuje 15 min.
W niedalekiej odległości znajduje się przystanek busów, przedszkole, sklepy Tesco i Biedronka. Do szkoły podstawowej oraz liceum jest ok 400m.
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail