Działkiw Wenecji z widokiem na jezioro

Działka (Budowlana) na sprzedaż
55 000 PLN, Pow. 1 000 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wenecja
Numer oferty:
633555
Cena za m2:
55 PLN
Kontakt Joanna 660 244 424
Przedstawiam ofertę sprzedaży działek budowlanych w Wenecji koło Żnina.
Działki mają powierzchnię 1000m2 za 55000 zł i 3000m2 za 150000 zł.
Do działek jest dojazd drogą asfaltową i wewnętrzną. Działki mają wydane warunki zabudowy. Z  działek jest widok na tereny zielone i jeziora.
Miejsce jest urokliwe, zwłaszcza większe działki, które znajdują się na wzniesieniu i stamtąd jest widok na weneckie jeziora.
Spokojna lokalizacja z dobrym i bliskim dojazdem do Żnina, Gniezna, Bydgoszczy gwarantują ciekawe miejsce do zamieszkania.
Proszę dzwonić i umówić się na spotkanie w Wenecji.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail