Działka rekreacyjna w Wiktorowie

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
35 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 702 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Wiktorowo
  • Numer oferty : 859568
  • Cena za m2 : 49 PLN

Kontakt Darek 798-857-383.
Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej o powierzchni 702m2 w Wiktorowie gm. Gąsawa. Działka znajduje się bezpośrednio przy lesie, w odległości około 500m od jeziora. Dojazd drogą asfaltową i 200m drogą gruntową. Bardzo dogodna lokalizacja, cisza i spokój. Dostępna od zaraz. Zapraszam na prezentację.
Kontakt Darek 798-857-383.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.