Inwestycyjna działka we Władysławowie

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
1 600 000 PLN, Pow. 1 585 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 585 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Władysławowo , Portowa
Numer oferty:
116228
Cena za m2:
1009.46 PLN
Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę we Władysławowie o powierzchni 1585m2. Działka z przeznaczeniem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji, blisko portu.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
Patryk Miotke - Nieruchomości Apartament
tel. 508 332 248
Numer oferty w biurze: 116228

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail