Znakomita inwestycja

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
389 000 PLN, Pow. 6 800 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
6 800 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Władysławowo
Numer oferty:
106667
Cena za m2:
57 PLN
Kontakt  Maciej Brzeski tel. 798339773
Prezentujemy Państwu uroczą działkę w ciekawych okolicznościach przyrody. Azyl ciszy i spokoju. Jeśli pragniesz pozostawić hałas, szalony  pęd dzisiejszego świata za sobą i chcesz mieszkać blisko natury, ale mieć miasto Bydgoszcz w zasięgu 20 min jazdy samochodem, las w pobliżu, jezioro i rekreację na odległość przyjemnego spaceru to jest oferta dla Ciebie !. Teren oferowany to trzy działki gruntowe, każda ponad 2 tyś m2, obok siebie, całość ogrodzona. Przyłącze elektryczne na działce, odwiert wody wykonany, brama wjazdowa. To jest znakomita inwestycja, gdyż stanowi na dzień dzisiejszy trzy odrębne nieruchomości gruntowe, ale można dokonać scalenia i nowego podziału wyodrębniając 5-6 mniejszych działek. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
Polecam i zapraszam do kontaktu.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail