Działka z Widokiem na Karkonosze, 3050m2

Działka (Budowlana) na sprzedaż
259 000 PLN , Pow. 3 050 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 050 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wojcieszyce
Numer oferty:
340224
Cena za m2:
85 PLN
Kasia tel. 504-860-094
Nieruchomości Apartament

Działka w miejscowości Wojcieszyce z przepięknym widokiem na pasmo Gór Karkonoszy
Działka położona wysoko na górce, z dala od ruchliwej ulicy, cicha i spokojna okolica blisko lasy i łąki. Wojcieszyce to urokliwa górska wieś, przechodzą przez nią piękne szlaki rowerowe.
W niedalekiej okolicy Dużo atrakcji, między innymi Zamek Chojnik, Cieplice, Kozia Szyja, Przesieka. Około 3 km do Jeleniej Góry, 10 km do Szklarskiej Poręby, 30 km do Karpacza.


Działka budowlana o powierzchni 3050m2, działka nie posiada planu zagospodarowania. W gminie Stara Kamienica w tej lokalizacji ma zostać zatwierdzony Plan Zagospodarowania na przełomie roku 2021/2022, w którym sprzedawane grunty będą przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. 

Dojazd do działki jest drogą asfaltową, a ostatnie 200 metrów drogą utwardzoną, działka bezpośrednio styka się ze słupem energetycznym niskiego napięcia.

Polecam i zapraszam na prezentację !!!!


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!
Nieprawidłowy adres E-mail