WYJĄTKOWA OFERTA !

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
2 375 000 PLN, Pow. 1 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wrocław Biskupin
Numer oferty:
345228
Cena za m2:
2 375 PLN
Anetta 696909401
TYLKO U NAS W BIURZE !!!

Polecam jedną z ostatnich działek na Biskupinie.
Prestiżowa  i poszukiwana lokalizacja.
Doskonała inwestycja dla osób z wyobraźnią.
Położenie i kształt działki mają duży  potencjał rozwojowy i  dają wiele możliwości.
Doskonałe miejsce do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej ( gabinety , kancelarie lub biura). Malownicza i zielona okolica, otoczona starodrzewiem. Oaza ciszy i spokoju z szybkim dojazdem do Centrum.
Pełna infrastruktura. W  niedalekiej odległości  sklepy, przystanki komunikacji miejskiej.  W pobliżu liczne zielone  tereny rekreacyjne. 
Działka jest zabudowana domem jednorodzinnym z lat 40. Budynek w trakcie renowacji. W tej fazie istnieje możliwość adaptacji według potrzeb nowego właściciela.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Anetta Ring 
696909401Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail