WYJĄTKOWA OFERTA !

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
2 375 000 PLN , Pow. 1 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wrocław Biskupin
Numer oferty:
345228
Cena za m2:
2 375 PLN
IZABELLA 570097070

TYLKO U NAS W BIURZE !!!

Polecam jedną z ostatnich działek na Biskupinie.
Prestiżowa  i poszukiwana lokalizacja.
Doskonała inwestycja dla osób z wyobraźnią.
Położenie i kształt działki mają duży  potencjał rozwojowy i  dają wiele możliwości.
Doskonałe miejsce do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej ( gabinety , kancelarie lub biura). Malownicza i zielona okolica, otoczona starodrzewiem. Oaza ciszy i spokoju z szybkim dojazdem do Centrum.
Pełna infrastruktura. W  niedalekiej odległości  sklepy, przystanki komunikacji miejskiej.  W pobliżu liczne zielone  tereny rekreacyjne. 
Działka jest zabudowana domem jednorodzinnym z lat 40. Budynek w trakcie renowacji. W tej fazie istnieje możliwość adaptacji według potrzeb nowego właściciela.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail