Budowlana z Domem

Działka (Budowlana) na sprzedaż
1 250 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 3 850 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Wrocław Psie Pole , Kominiarska
  • Numer oferty : 287047
  • Cena za m2 : 324.68 PLN

Polecam do sprzedania działke budowlana 3850m2 wraz z budynkiem mieszkalnym podpiwniczonym o pow. ok.120 m2. Budynek wymaga częściowego remontu. Wartość działki wraz z budynkiem wynosi 1.250.000 Działka usytuowana jest we Wrocławiu na osiedlu przy ul. Kominiarskiej . Nadaje się pod zabudowę usługową, mieszkalną itp. Osiedle jest ciche bezpieczne z dużą ilością zieleni. Na terenie osiedla znajdują się dwa przedszkola, w tym jedno integracyjne, boisko sportowe, kościół, rożne firmy sklepy itp Osiedle jest w zabudowie jednorodzinnej bez uciążliwego przemysłu. Teren osiedla obsługuje komunikacja miejska. W bezpośrednim sąsiedztwie usytuowane są przystanki komunikacji miejskiej. W najbliższym czasie rozpocznie się budowa nowoczesnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego dla tysiąca dzieci. Osiedle jest skanalizowane, zgazyfikowane, posiada również wszystkie inne media. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Miejska oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia. Dojazd do centrum oraz dużych centrów handlowych zajmuje ok. piętnastu minut. Bezpośrednie sąsiedztwo obwodnic umożliwia bardzo szybki i bezkolizyjny wyjazd z Wrocławia w każdy rejon Polski. W bliskiej odległości znajduje się również stacja kolejowa linii Wrocław - Poznań.
Istnieje możliwość wyodrębnienia dwóch działek o pow. 16,5 i 22a.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.