Działka budowlana -super lokalizacja! NOWE OSIEDLE

Działka (Budowlana) na sprzedaż
71 000 PLN, Pow. 756 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
756 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wyrzysk
Numer oferty:
352014
Cena za m2:
94 PLN
Kontakt do agenta nieruchomości:
Wiesława Odor  
tel: 508-332-248 


Polecam na sprzedaż niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni 756 m2, pod zabudowę jednorodzinną w Wyrzysku. 

Wymarzona lokalizacja działki w nowo budowanej części osiedla, na miejscu sklep, w pobliżu market, ścieżki rowerowe, dużo zieleni, możliwość kontaktu z naturą. Osiedle ciche i spokojne, na obrzeżach miasta. 

Obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. 

Dostęp do mediów (woda, energia elektryczna, gaz). 

!!! Serdecznie zapraszam na prezentację !!!  

Gmina Wyrzysk to jedno z najpiękniejszych miejsc Powiatu Pilskiego.  Miasto położone  nad rzeką Łobżonką cechuje się wysokiej jakości walorami środowiska związanymi z obecnością rozległych i malowniczych łąk, wąwozów, lasów, a zróżnicowanie rzeźby terenu ma wpływ na jej walory turystyczne. Gmina Wyrzysk jest bardzo atrakcyjna dla wielu form rekreacji, przede wszystkim dla krajoznawstwa i turystyki przyrodniczej. Spokojna i harmonijnie funkcjonująca okolica sprzyja rozwojowi budownictwa indywidualnego.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail