Fascynujące działki nad jeziorem

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 043 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Zblewo
  • Numer oferty : 145452
  • Cena za m2 : 88.82 PLN

Szukasz ukojenia i spokoju? Chcesz zamieszkać w miejscu z dala od gwaru i tumultu miast? Cenisz sobie bliskość jezior i natury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone nad zachwycającym kociewskim jeziorem, z dostępem do kąpieliska. Zaledwie 5 km od Zblewa, 15 km od Starogardu i 65 km od Gdańska.

Cały teren został podzielony w sposób przemyślany i komfortowy w użytkowaniu, dzięki czemu każda z nieruchomości ma dostęp do wewnętrznej drogi, a także ciągów pieszych biegnących do samej linii brzegowej jeziora. Ponadto wymiary działek kształtują się od 1043 do 2008 m2, z której każda posiada swój urok.

Ukształtowanie terenu jest zróżnicowane, a kształt jest zawsze prostokątny. Atutem działek jest ich ekspozycja. Są nachylone pod niewielkim kątem na stronę południową w kierunku jeziora, dzięki czemu widok zapiera dech w piersiach, a nieruchomość jest oświetlona przez cały dzień.

Umiejscowienie działek jest perfekcyjne. Mieszczą się one w wiosce, w bliskości natury i pięknych krajobrazów, z możliwością dostępu do drogi krajowej i szybkiego dojazdu do większych miejscowości i całej infrastruktury handlowo-usługowej.

Jeżeli już dłuższy czas poszukujesz nieruchomości, a żadna z dotychczas oglądanych nie spełnia twoich wymagań to zadzwoń! Na pewno nie pożałujesz!

Zapraszam na prezentację, póki jeszcze jest szansa!

Dawid Kleinschmidt Nieruchomości - Apartament
tel: 733-855-050
Numer oferty w biurze: 145452

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.