Działka rolna w pobliżu Żnina

Działka (Rolna) na sprzedaż
205 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 3 700 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Żnin
  • Numer oferty : 464255
  • Cena za m2 : 55.41 PLN

Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej z o powierzchni 3700m2 kilka kilometrów od Żnina, z możliwością  przekształcenia na działkę budowlaną. Dojazd drogą asfaltową. Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.