Działka ROD 400m2 Żnin

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
28 000 PLN, Pow. 400 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
400 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Żnin
Numer oferty:
425786
Cena za m2:
70 PLN
Kontakt 696-909-402

Na sprzedaż działka rekreacyjna na Rodzinnych Ogrodach Działkowych w Żninie. Na terenie działki znajduje się przyczepa kempingowa oraz drzewa i krzewy. Działka ogrodzona siatką z możliwością wjazdu samochodem. Piękna okolica z sąsiedztwie lasów i jezior. Na terenie ogródka działkowego duży parking samochodowy oraz brama na kod. Na terenie działek nie ma jeszcze wody, ani prądu.

 

Zwracam uwagę na bardzo ciekawą infrastrukturę, gdzie w pobliżu znajdują się :

- Miejski Ośrodek Sportu w Żninie
- Jezioro Małe Żnińskie
- Jezioro Duże Żnińskie (uprawianie sportów wodnych, takich jak żeglarstwo, windsurfing i kajakarstwo)
- Cukrownia Żnin Arche Hotel
- Kolejka wąskotorowa z Żninie

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ KUPNA TRZECH BADŻ DWOCH  DZIAŁEK OBOK SIEBIE !!

Serdecznie polecam !
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail