Działka! Żołędowo!

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
1 000 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 11 097 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Żołędowo
  • Numer oferty : 297170
  • Cena za m2 : 90.11 PLN

Działka! Żołędowo! 

Kontakt 608 170 066

Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1ha 1097m2 w miejscowości Żołędowo gmina Osielsko.
Media w drodze ( woda i prąd). Dogodny dojazd droga asfaltową.
W najbliższym sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa, budynki jednorodzinne.
Brak Miejscowego Planu zagospodarowania Przestrzennego.

Zapraszam na prezentacje.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.