Gotowa działka budowlana 30 km od Gdańska

Działka (Budowlana) na sprzedaż
101 253 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 484 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Żukowo
  • Numer oferty : 690377
  • Cena za m2 : 68.23 PLN

Masz dość miejskiego zgiełku i korków? Szukasz taniej działki pod własny dom? Chcesz mieszkać na wsi, lecz zależy Ci na bliskości dużego miasta? Cenisz sobie ciszę i spokój? Ma dla Ciebie znaczenie czy działka jest w pełni uzbrojona?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

OSTATNIA DZIAŁKA W TYM MIEJSCU!


Na sprzedaż piękna działka budowlana w prężnie rozwijającej się wsi, zaledwie 30 km od Gdańska. Z miejscowości bezpośredni dojazd drogą krajową do Trójmiasta.

Działka o powierzchni 1484 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 35,5 x 42 m. Przy granicy działki media: woda i prąd. Dodatkowo do nieruchomości bezpośredni dojazd drogą utwardzoną wewnętrzną. Ukształtowanie terenu płaskie, zalesienia brak.

W okolicy nowo-powstałe bądź jeszcze powstające domy jednorodzinne. Sąsiedztwo bardzo przyjazne i spokojne. Wszyscy mili i ciepło nastawieni do nowo-poznanych osób. Działka jest ostatnią w tym segmencie, co oznacza spokój i bliskość natury od jednej strony granicznej.

Największym atutem jest jednak położenie samej działki. Mieści się ona w niewielkiej miejscowości na trasie Kościerzyna - Gdańsk (DK 20), kilka kilometrów za Żukowem, co skutkuje szybkim i bezproblemowym dojazdem do Trójmiasta. Dodatkowym plusem jest również duża rozwojowość regionu.

Zachęcam do umówienia się na prezentację, gdyż pozostała już ostatnia działka!

Nr oferty w biurze: 690377

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.