Lokal handlowo-usługowy

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
460 000 PLN, Pow. 280 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
280 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Barcin
Numer oferty:
677000
Cena za m2:
1642.86 PLN
Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży obiektu handlowo-usługowego o powierzchni 244m2 na działce o powierzchni około 2000m2. Na powierzchnię składa się; hala główna, łazienka, dwa pomieszczenia socjalne i kotłownia. Nieruchomość ogrzewana piecem n eko-groszek. Do nieruchomości przynależy garaż około 70m2. Teren przed budynkiem wyłożony kostką brukową. Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail