Dobra inwestycja pod Bydgoszczą

Obiekt na sprzedaż
10 900 000 PLN, Pow. 1 900 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 900 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Białe Błota
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
305373
Cena za m2:
5736.84 PLN
Bardzo atrakcyjny obiekt inwestycyjny!

Nieruchomość składa się z następujących kondygnacji:
- piwnica: ogrzewanie podłogowe, wysokość 4m, doświetlona, wentylacja, toalety;
- parter: powierzchnia 465mkw,
- piętro I: powierzchnia 430mkw,
- piętro II poddasze: powierzchnia 450mkw

Na każdym piętrze znajdują się duże, przestronne hole, kilkanaście słonecznych, wykończonych pomieszczeń  (gładzie, panele) gotowych do zagospodarowania oraz łazienki. Nieruchomość wyposażona jest we wszystkie instalacje (m.in. internetową), systemy wentylacyjne, przeciwpożarowe, alarmowe. Ogrzewanie gazowe.
Obiekt dostosowany jest do osób niepełnosprawnych: szerokie drzwi, podjazd, winda.
Na zewnątrz parking na ok. 30 aut.

Lokalizacja budynku idealna: niedaleko Bydgoszczy, w spokojnych cichym miejscu, jednocześnie blisko węzła, co daje duże możliwości transportowe.
Obiekt jest gotowy do użytku , ma duży potencjał inwestycyjny, przeznaczony może być na biurowiec, urząd, klinikę, dom seniora, mieszkania itp.

Istnieje możliwość wynajmu budynku lub piętra.

Polecam i zapraszam na prezentację Ania 696-909-514

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail