Bartodzieje Pizzeria Wyposażona.

Lokal gastronomiczny na sprzedaż
105 000 PLN, Pow. 15 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
15 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Bartodzieje , Bartosza Głowackiego
Rok budowy:
2000
Piętro:
0 na 0
Numer oferty:
102545
Cena za m2:
7 000 PLN
Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony lokal gastronomiczny 15m2 (pizzerię).

Lokal położony jest na osiedlu Bartodzieje  bezpośrednio przy ciągu komunikacyjnym.Lokal 15m2składa się z pasa roboczego, strefy obsługi klienta , strefa administracyjna magazynowa 
Dodatkowo w sezonie letnim do dyspozycji właściciela jest ogródek .

Pizzeria jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt taki jak:
Piec dwukomorowy do pizzy, witryna grzewcza do pizzy, frytkownica dwukomorowa Roller Grill, mikrofala, lodówko zamrażarka, zamrażarka, okap, krzesła, szafa socjalna, talerze, sztućce jednorazowe, solniczki, pieprzniczki, telefon firmowy komórkowy, regał, szafki, półki biurko, klimatyzacja, miski, deski do krojenia, łopaty do pizzy, ścierki, zmywaki,  maszyna do ciasta.
Pyszne -5 gwiazdek.
Dzierżawa gruntu od Zarządu Dróg.
Polecam Agnieszka 602619515

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail