Pawilon wolnostojący [Gdynia Obłuże]

Obiekt handlowy na sprzedaż
35 000 PLN, Pow. 35 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
35 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdynia Obłuże
Rok budowy:
2000
Numer oferty:
114653
Cena za m2:
1 000 PLN
Na sprzedaż pawilon handlowo/usługowy o pow. 35m2 w Gdyni. 

Pawilon został postawiony w 2000 roku. W oknach oraz drzwiach znajdują się kraty antywłamaniowe. Z zewnątrz jest okryty blachą. Lokal jest klimatyzowany.

Nieruchomość składa się z:

- Sali sprzedaży 

- Zaplecza gospodarczego i socjalnego

- WC

Pawilon posiada z mediów wodę, prąd oraz kanalizację. 

Miesięczna dzierżawa działki od spółdzielni wynosi ok. 600zł. 

Lokal zostaje umeblowany w tym lodówki, chłodziarko-zamrażarka, półki sklepowe.

Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail