Pawilon wolnostojący 26m2 [Gdynia Obłuże]

Obiekt handlowy na sprzedaż
35 000 PLN, Pow. 24 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
24 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdynia Obłuże
Rok budowy:
2019
Numer oferty:
525345
Cena za m2:
1458.33 PLN
Na sprzedaż pawilon handlowo/usługowy o pow. 26m2  w Gdyni.

Pawilon został postawiony w 2019 roku. W oknach zamontowane są rolety antywłamaniowe. Z zewnątrz jest okryty blachą. Lokal jest klimatyzowany.

Nieruchomość składa się z:

- Sali sprzedaży

- Zaplecza gospodarczego i socjalnego

- WC

Pawilon posiada z mediów prąd oraz kanalizację. 

Miesięczna dzierżawa działki od spółdzielni wynosi ok. 600 zł.

Lokal zostaje umeblowany w tym lodówki, lada chłodnicza oraz półki sklepowe. 

Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail