Piękny, nowoczesny lokal użytkowy pod Wrocławiem!!

Lokal użytkowy na sprzedaż
639 000 PLN, Pow. 72 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
72 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kiełczów , Szkolna
Numer oferty:
979230
Cena za m2:
8 875 PLN
Adrianna 504268537

Do sprzedania lokal użytkowy, znajdujący się w podwrocławskim Kiełczowie. Lokal znajduje się w nowym budynku Vertigo, ma 72m2. Składa się z dwóch niezależnych, zamykanych gabinetów, dużej poczekalni, przeszklonego, zamykanego pokoju konferencyjnego, łazienki z prysznicem. Znajduje się tam także przestrzeń na sekretariat oraz aneks socjalny.


Lokal jest wykończony w bardzo wysokim standardzie. Znajduje się w nim wysokiej klasy podłoga vinil, przeszklenia z hartowanego szkła, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni lokalu, wysokiej jakości oświetlenie. Łazienka wykonana jest z materiałów wysokiej klasy, ze zmiękczaczem wody na cały lokal i nowoczesnym podgrzewaczem, sterowanym przez WiFi.  W lokalu znajduje się cicha i wydajna klimatyzacja Panasonic.


Istnieje możliwość dokupienia dwóch miejsc postojowych - w tym jedno w garażu podziemnym.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
Adrianna/opiekun oferty
tel. 504268537

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail