!!!Piękna restauracja z widokiem na Śnieżkę!!!

Lokal gastronomiczny na sprzedaż
7 500 000 PLN, Pow. 1 400 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 400 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kostrzyca , Jeleniogórska
Numer oferty:
895564
Cena za m2:
5357.14 PLN
Adrianna 504268537

Do sprzedania atrakcyjna, funkcjonująca restauracja w Kostrzycy (woj. dolnośląskie) z pięknym widokiem na Śnieżkę! Restauracja wybudowana została z pół bala drewnianego w 2012 roku. Nadaje się idealnie do organizacji m.in. imprez okolicznościowych. Przynależy do niej działka z dużym parkingiem, także dla autokarów oraz ze stawem o powierzchni 2 hektarów.

Restauracja znajduje się przy drodze wojewódzkiej na trasie Jelenia Góra - Wałbrzych w odległości 7 km od Karpacza.  Położona jest w sąsiedztwie Rudawskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu Parku Miniatur Kowary oraz Kompleksu Pałacowo-Parkowego w Bukowcu.

Restauracja składa się m.in. z sali konsumpcyjnej o powierzchni 240m2 i antresoli do adaptacji na salę konsumpcyjną o wielkości 200m2. z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 200m2.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
Adrianna/opiekun oferty
tel. 504268537

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail