Odnowiony dom z halą na dużej działce.

Lokal komercyjny na sprzedaż
1 050 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 400 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Mogilno
  • Numer oferty : 823694
  • Powierzchnia działki : 4 950 m2
  • Cena za m2 : Zapytaj o cenę

Kontakt Joanna 660 244 424
Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości pod Mogilnem usytuowanej na działce około 5000 m2. Działka jest ogrodzona metalowym płotem, z 2 bramami wjazdowymi, wyłożona kostką.
Na posesji znajdują się:
DOM - całkowicie wyremontowany i odnowiony, zbudowany z czerwonej cegły, ocieplony, z nową elewacją, na dachu blachodachówka.
Powierzchnia domu 80 m2, na której znajdują się: kuchnia z salonem, 2 sypialnie, łazienka, wiatrołap z werandą. W kuchni jest wejście do piwniczki oraz wejście na strych.W całym domu na podłogach położone są panele, są nowe okna i drzwi. Strych można zaadaptować na dodatkową powierzchnię mieszkalną.
HALA - o powierzchni 400 m2, to budynek po byłej masarni z częścią socjalną , zasilanie prądu do 250KW, ściany są wyłożone płytkami, maksymalna wysokość 5 m, istnieje możliwość adaptacji na dowolną działalność np. spożywczą.
WŁAŚCICIEL nieruchomości jest otwarty na wszelkie Państwa propozycje:
- podziału i osobnej sprzedaży domu i hali
- Wynajmu całej lub części nieruchomości
Zapraszam do zapoznania z ofertą, proszę dzwonić i umówić się prezentację Joanna 660 244 424
Nasze biuro pomaga bezpłatnie w załatwianiu formalności związanych z zakupem i uzyskaniem kredytu.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.