Dwór- perła dla koneserów lub przedsiębiorców

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
1 700 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 565 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Sarbinowo Drugie
  • Numer oferty : 405815
  • Powierzchnia działki : 19 000 m2
  • Cena za m2 : 3008.85 PLN

Prezentuję ofertę sprzedaży dworu - pałacu w Sarbinowie Drugim koło Janowca Wielkopolskiego.
Dwór w stylu klasycystycznym  zbudowany w drugiej połowie XIX wieku wita gości ozdobnym frontonem z 4- kolumnowym portykiem i schodami zamkniętymi murkami.Do dworu prowadzi efektowny podjazd otaczający kolisty trawnik z kasztanowcami.
Pałac otacza prawie 2- hektarowy park ze 120 - letnim drzewostanem dębów, lip, jesionów.W elewacji parkowej znajduje się balkon wsparty na 4 filarach.
Po wejściu do dworu uwagę przykuwa oryginalna zabudowa przedsionka i schody prowadzące na piętro.
W pałacu znajduje się kilkanaście dużych sal - pokoi z oryginalnymi oknami i podłogami. Dwór wymaga remontu, choć jego stan utrzymania jest dobry, wymieniono okna w części  piętrowej pałacu. Pałac jest wpisany do rejestru zabytków.
Polecam dwór jako dobrą inwestycję, można tu prowadzić różną działalność lub nabyć pałac i stworzyć współczesną rezydencję szlachecką.
Zapraszam do Sarbinowa na spotkanie w tym pięknym obiekcie.
Proszę dzwonić Joanna 660 244 424.
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.