Pensjonat nad Zatoką Pucką, Władysławowo

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
1 550 000 PLN , Pow. 150 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
150 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
11
Lokalizacja:
Władysławowo
Numer oferty:
411175
Powierzchnia działki:
560 m2
Cena za m2:
10 333 PLN
Na sprzedaż

Położony nad malowniczą Zatoką Pucką we Władysławowie, Pensjonat cieszący się bardzo dobrą opinią odwiedzających go gości.

Nieruchomość
Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbany i nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. Jest również możliwość rozbudowy obiektu.

Świetnie prosperujący biznes - pensjonat w pięknym Władysławowie
Każdy pokój dysponuje łazienką z prysznicem, telewizorem, dostępem do Internetu, lodówką;
pokoje z balkonami; apartamenty i część pokoi z aneksami kuchennymi;

Oferowany do sprzedaży pensjonat to:
-2 apartamenty (2 pokojowe) 5 osobowe;
-9 pokoi 1-3 osobowych;

łącznie dla około 30 osób.

Z części pokoi jest widok na Zatokę Pucką. Pokoje są z balkonami, tarasem lub wyjściem do ogrodu. Dodatkowo jest ogólnodostępna kuchnia na parterze.
Ogrzewanie - ekogroszek. W ulicy jest poprowadzony gaz, można również podłączyć się do instalacji gazowej. Wokół budynku jest pięknie zagospodarowany ogród z zaaranżowanymi miejscami do wypoczynku i parking. Obiekt jest bardzo wysoko oceniany przez turystów.
Lokalizacja
Władysławowo to typowy nadmorski kurort, który każdego roku odwiedzany jest przez całe mnóstwo turystów. Władysławowo zlokalizowane jest w północnej części województwa pomorskiego. Dostęp do Morza Bałtyckiego czyni to miasto niezwykle atrakcyjnym pod względem turystycznym. W okresie letnim Władysławowo przeżywa prawdziwą nawałnice urlopowiczów. 

Pensjonat jest w pełni wyposażony i obecnie funkcjonujący. Obiekt ma charakter całoroczny. Można od razu rozpocząć działalność. Bardzo bliska odległość do Zatoki Puckiej znacznie wydłuża sezon turystyczny.


Zapraszam na prezentację po uprzednim umówieniu się telefonicznie.
Oferuję pomoc w uzyskaniu idealnych warunków kredytowych, jak również skorzystania z preferencyjnych stawek u współpracującej z nami kancelarii notarialnej.

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Numer oferty w biurze: 411175
Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z wynagrodzeniem za naszą pracę.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail