Miejsce postojowe Rychtalska / Słonimskiego.

Miejsce postojowe w hali na sprzedaż
35 000 PLN, Pow. 11 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
11 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wrocław Kleczków , Rychtalska
Numer oferty:
787245
Cena za m2:
3181.82 PLN
Sylwia
570 08 40 40

Sprzedam miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku przy ul. Rychtalskiej 24. Aktualny wymiar miesięcznych opłat  80,03 zł.
Miejsce niezależne, nie przypisane do księgi wieczystej mieszkania.
Od maja wjazd na osiedle zamykane szlabanem. 

Zapraszam
Sylwia 570 08 40 40

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail