Ekskluzywne centrum wsparcia rehabilitacji.

Lokal komercyjny na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 180 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Wrocław Krzyki , Jerzego Kukuczki
  • Rok budowy : 2016
  • Piętro: 2 na 4
  • Numer oferty : 364954
  • Cena za m2 : 10 000 PLN

Dzień dobry,
przedstawiam Państwu na sprzedaż kompleksowo wyposażone centrum wsparcia rehabilitacji. Lokal o pow. 180m2 składa się z kilku pomieszczeń przystosowanych do prowadzenia działalności jako placówka medyczna.
Całość tworzy reprezentacyjna recepcja, gabinety do prowadzenia terapii lub poradnictwa indywidualnie, sale do rehabilitacji i/lub szkoleniowe, szatnie z łazienkami oraz pomieszczenia socjalne.
Lokal został w pełni przystosowany pod obsługę osób niepełnosprawnych. Wszystkie wejścia do gabinetów posiadają odpowiednią szerokość umożliwiająca wjazd na wózkach, odpowiednio przystosowane szatnie, łazienki i toalety, windy noszowe.

Lokal spełnia wymagania NFZ dotyczące prowadzenia placówki medycznej.

Wyposażenie sal oraz gabinetów sprzętami najwyższej klasy.
Ogrzewanie nagrzewnicami powietrznymi spełniającymi także rolę klimatyzacji.
Nagłośnienie pomieszczeń w formie radiowęzła z możliwością wyboru muzyki w poszczególnych gabinetach.

Kukuczki 5 to apartamentowiec położony we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, zaledwie 600 m od Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej. Jest to niewątpliwie korzystna lokalizacja pod względem działania placówki medycznej o czym mogą świadczyć także już działające w budynku - stomatologia czy centrum ginekologiczno - położnicze.
W otoczeniu liczne osiedla, szybki dostęp do obwodnicy miasta oraz łatwy dojazd do centrum Wrocławia.


Cena nie podlega negocjacji.
Zapraszam na prezentację.
Sylwia 
570 08 40 40


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.