Biura/Apartamenty/Centrum

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
2 430 000 PLN, Pow. 243 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
243 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wrocław Krzyki
Piętro:
7 na 7
Numer oferty:
956514
Cena za m2:
10 000 PLN

Na sprzedaż duży lokal biurowo-usługowy o powierzchni 243 m2, znajdujący się na 7 piętrze w stylowym budynku przy jednej z głównych ulic Wrocławia.
Lokal posiada duże okna, 2 wejścia z klatki schodowej. Biuro bardzo modnie urządzone w stylu indriustralnym Przed budynkiem miejsca postojowe. Istnieje możliwość wykupienia miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Pułaskiego to nowoczesna inwestycja w sercu Wrocławia. 7 kondygnacyjny budynek biurowo-usługowy to miejsce stworzone z myślą o Twoim biznesie.

Puławskiego to:
- nowoczesny budynek w świetnej lokalizacji,
- lokale łatwe do przystosowania dla Twojego biznesu,
- centralna klimatyzacja,
- dynamicznie rozwijająca się okolica.

Do budowy oraz wykończenia budynku użyto wysokiej jakości materiałów. Ponadto został on został zaprojektowany z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych z nowoczesną windą z dostępem z poziomu garażu podziemnego. 
Lokal można w łatwy sposób zaadaptować do celów mieszkalnych (możliwość utworzenia do 5 kawalerek).

Podana cena sprzedaży jest ceną netto.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail