OD ZARAZ/ HALA MAGAZYNOWA/BYDGOSZCZ/WYNAJEM

Hala na wynajem
6 000 PLN, Pow. 800 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
800 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Bydgoszcz Bocianowo
Numer oferty:
669449
Cena za m2:
7.50 PLN
KONTAKT : Iwona FRYSZKOWSKA 666 167 722
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

POLECAM na WYNAJEM LOKAL UŻYTKOWY Z POMIESZCZENIAMI BIUROWYMI i HANDLOWYMI, ZAPLECZEM SOCJALNYM ORAZ POMIESZCZENIEM MAGAZYNOWYM .
POWIERZCHNIA LOKALU : 800 m 2. 
POWIERZCHNIA HALI MAGAZYNOWEJ :  438 m 2.
 LOKAL to :HALA SPRZEDAŻOWA  Z OSOBNYM WEJŚCIEM , DWA POMIESZCZENIA BIUROWE , SALA KONFERENCYJNA ,KUCHNIA , TOALETA , SZATNIA , POMIESZCZENIE GOSPODARCZE.
DO MAGAZYNU PROWADZI OSOBNE WEJŚCIE Z TYŁU BUDYNKU.
W CZĘŚCI PIWNICZNEJ DODATKOWA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA .
  OGRZEWANIE GAZOWE. 
W BUDYNKU DOSTĘPNE DWIE WINDY TOWAROWE  !

OPŁATY :
czynsz najmu : 6000 zł + prowizja dla biura 

POLECAM i ZAPRASZAM na PREZENTACJĘ !
Iwona FRYSZKOWSKA
APARTAMENT

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail