Lokal biurowy 89m2 CENTRUM - NAJEM

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
12 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 107 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Centrum , Mostowa
  • Piętro: 0 na 3
  • Numer oferty : 608096
  • Cena za m2 : 112.15 PLN

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksnadra Gadzikowska
Tel. 503-961-603

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!

LOKAL HANDLOWO - BIUROWY O POWIERZCHNI 89m2

Zachęcam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu usługowo-biurowego znajdującego się w samym sercu Bydgoszczy!
Lokal o powierzchni użytkowej 89m2, dodatkowe pomieszczenie do wykorzystania przez najemcę - ok. 18m2.
Lokal o wysokim standardzie wykończenia, idealny pod bank lub też działalność biurową. Infrastruktura biurowa (podłącza pod kamery, alarm, antenę), na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach kafle wyłożone wykładziną. Przygotowany jeden boks dla np. dyrektora oddziału.
Klimatyzacja dwustrefowa, ogrzewanie gazowe.

Możliwość adaptacji pod inną działalność (np. gastronomię, sklep) po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.

REWELACYJNA LOKALIZACJA! 
Lokalizacja przy jednym z najczęściej uczęszczanych miejsc w Bydgoszczy! Róg Mostowej i Grodzkiej! Witryny z dwóch stron dają bardzo duże możliwości bezpłatnej reklamy!Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.