Lokal usługowy 68m2, u. Grunwaldzka

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
3 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 68 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Śródmieście , Grunwaldzka
  • Piętro: 0 na 3
  • Numer oferty : 938537
  • Cena za m2 : 44.12 PLN

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
Tel. 503-961-603

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!

LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY O POWIERZCHNI 68m2
Zachęcam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu usługowo-usługowego znajdującego się przy ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy!
Lokal o powierzchni użytkowej 68m2,składa się z sali głównej, pomieszczenia gospodarczego o powierzchni ok. 8m2 oraz toalety.
Lokal o wysokim standardzie wykończenia, na podłodze nowe kafle, na ścianach gładzie szpachlowe.
Ogrzewanie gazowe (nowy piec dwufunkcyjny)


Duża witryna od strony ulicy daje bardzo dużą możliwość bezpłatnej reklamy!
Dodatkowo, okna z drugiej strony, na podwórze sprawiają, że lokal jest bardzo jasny oraz jest możliwość prowadzenia usług kosmetycznych czy fryzjerskich (spełnione wymagania sanepidu)
Możliwość adaptacji pod inną działalność po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.

Przed lokalem 4 miejsca postojowe, dzięki czemu odpada odwieczny problem parkingu dla klientów.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.