Lokal w poszukiwanej lokalizacji!

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
4 800 PLN , Pow. 100 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
100 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Bydgoszcz Śródmieście
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
489857
Cena za m2:
48 PLN
Na wynajem lokal o powierzchni 100 m kw. Położony przy głównym deptaku handlowym w przepięknie odrestaurowanej kamienicy. 
Pomieszczenia o podwyższonym standardzie mogą stanowić idealne miejsce na eksluzywny sklep bądź salon sprzedażowy.
Lokal składa się z 3 głównych przejściowych pomieszczeń oraz korytarza niewielkim pomieszczeniem kuchennym oraz WC. W oknach od strony zaplecza rolety.
Na podłogach panele w bardzo dobrym stanie, gładzie na ścianach, wymienione oraz wytryna, nowa toaleta.
Ostanio mieścił się tu Salon sukni ślubnych.

Zapraszam do kontaktu
Arletta Jakobsen
500450237

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail