Nowy Hotel, pensjonat od ręki

Hotel/Pensjonat na wynajem
60 000 PLN , Pow. 1 500 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 500 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
45
Lokalizacja:
Bydgoszcz Śródmieście
Rok budowy:
2022
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
908090
Cena za m2:
40 PLN
Kontakt tel 798339773  Maciej Brzeski

Zupełnie nowy obiekt umeblowany, wyposażony, gotowy przyjąć gości, pensjonariuszy. Może stanowić również bazę firmy zewnętrznej, która ma potrzebę zakwaterowania pracowników i jednocześnie potrzebuje biur. Cały poziom zerowy plus piętro z antresolą da się adaptować na bardzo gustowne, nowoczesne biura, gabinety. Kolejne kondygnacje stanowią część mieszkalną, łącznie 30 dwuosobowych obszernych pokoi z łazienkami. Budynek posiada dwie windy, na każdym piętrze mieszkalnym aneksy kuchenne a na tyłach budynku ogród na wytchnienie, relaks. Monitoring, czujniki dymu, szybki internet wszystko co jest potrzebne. Istnieje możliwość wyposażenia ewentualnych  biur w meble (gratis). Przy odpowiednim doposażeniu może stanowić obiekt o charakterze medycznym, biznesowy czy konferencyjnym.
Gorąco polecam i zapraszam.!

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail