Lokal w prestiżowej lokalizacji Gdynia Śródmieście

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
13 180 PLN , Pow. 253,97 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
253,97 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
10
Lokalizacja:
Gdynia Śródmieście
Rok budowy:
2004
Piętro:
5 na 5
Numer oferty:
584064
Cena za m2:
52 PLN
Szukasz idealnej siedziby dla swojej firmy?

Marzy Ci się perfekcyjna lokalizacja w samym centrum miasta?

Świetnie trafiłeś!

Do wynajęcia lokal handlowo/usługowy o pow. 250m2 w prestiżowej lokalizacji Gdyni.
Istnieje również możliwość wynajmu mniejszych, jak i większych metraży...
Skontaktuj się apropo szczegółów!

Lokalizacja

Budynek usytułowany w prestiżowej dzielnicy miasta jaką jest Gdynia Śródmieście. Jest idealnie skomunikowana, posiada dobry dojazd zarówno samochodem, SKM-ką, jak i trolejbusem. Bliskość plaży miejskiej, czy okolicznego centrum handlowego sprowadza na ulicę tysiące potencjalnych klientów do TWOJEGO BIZNESU! 

Biurowiec

Inwestycja została oddana do użytku w 2004r. Budynek wzniesiono do 6-ciu kondygnacji (parter oraz 5 pięter). Posiada dwupoziomowy garaż podziemny mieszczący ogółem 133 samochody. We wszystkich lokalach jest klimatyzacja. Miesięczna opłata eksploatacyjna wynosi 15zł netto/m2.

Lokal

Lokal handlowo/usługowy świetnie sprawdzi się jako placówka banku czy siedziba firmy z branży IT. Akceptowalna jest adaptacja lokalu pod swoje potrzeby. Istnieje możliwość wynajmu długoterminowego (5 lat i dłużej).

Lokal składa się z 9 biur zamykanych na klucz oraz open space. W każdym pokoju znajduje się wyjście na taras widokowy. 

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś, pomożemy z doborem lokalu pasującego do Twoich potrzeb. 

Przed prezentacją nieruchomości zapytaj doradcy o możliwość uzyskania w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Każdego dnia nasi pośrednicy spotykają się z właścicielami nieruchomości na sprzedaż. Dla naszych klientów znajdują oferty idealnie spełniające ich kryteria oraz wspierają cały proces zakupu nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z wynagrodzeniem za naszą pracę.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail